قوانین سایت

 

شرایط ارائۀ خدمات و شیوه نامۀ حریم خصوصی در کارتونت

 

به کارتونت خوش آمدید. سپاس گزاریم که از سرویس های کارتونت استفاده می کنید.

 

استفاده از سرویس های کارتونت

 

تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس کارتونت در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است. سرویس مذکور با نام تجاری "cartoonet" ثبت گردیده است و از حق کپی‌رایت برخوردار است. در صورتی که در سایت‌های دیگر با موارد نقض کپی‌رایت کارتونت مواجه شدید، لطفا به آدرس ایمیل support@cartoonet.ir اطلاع دهید.

از کاربران گرامی تقاضا می‌‌شود پیش از استفاده از خدمات این سایت، تمامی قوانین ذکر شده را با دقت مطالعه فرمایند. چنانچه در قوانین مندرج، تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌گردد.

- استفاده از سرویس کارتونت هیچگونه حقی اعم از مالکیت محتوای موجود بر روی سایت شامل فیلم‌ها و سریال‌ها، فروش و انتشار یا پخش عمومی این محتوا برای کاربر ایجاد نمی‌کند.

- کاربر حق ارایه محتوای کارتونت به دیگران را ندارد.

- محتوای ارایه شده بر روی سایت کارتونت با رعایت تمام ملاحظات فنی تهیه و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. بنابراین کارتونت مسئولیت هر گونه مشکلات و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری وارده به کامپیوتر و گوشی هوشمند کاربر را از خود ساقط می‌کند.

- کارتونت متعهد می‌شود اطلاعات شخصی کاربران را فقط نزد خود نگه دارد و از افشای آن به هر شخص یا گروه سوم شخص اجتناب ورزد. تنها در مواردی که به موجب قوانین جمهوری اسلامی ایران و بنا به درخواست رسمی ارگان‌ها و سازمان های دولتی ذیصلاح نیاز به ارایه اطلاعات شخصی کاربران باشد، کارتونت موظف به همکاری طبق قانون خواهد بود و هیچ مسئولیتی متوجه کارتونت نخواهد بود.

- هنگام ثبت نام و عضویت در سایت کارتونت، متقاضی موظف به ارایه مشخصات فردی خود شامل: نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه است. پس از انجام مراحل ثبت نام و تایید نهایی عضویت، پروفایلی برای کاربر تشکیل خواهد شد که کلیه فعالیت‌های کاربر در سایت کارتونت اعم از خریداری فیلم، فیلم‌های مشاهد شده به صورت آنلاین و غیره در آن ثبت می‌شود. کاربر می‌تواند در هر زمان و با استفاده از مشخصات کاربری خود با مراجعه به پروفایل شخصی اش نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کند.

- بدیهی است محیط وب از امنیت کامل برخوردار نیست بنابراین اگر در حین انتقال اطلاعات هر گونه دسترسی توسط افراد یا گروه‌های سوم شخص به اطلاعات کاربر ممکن گردد، هیچ مسئولیتی متوجه کارتونت نخواهد بود.

- محتوای موجود بر روی کارتونت برای مطابقت با قوانین رسانه‌های کشور جمهوری اسلامی ایران بازبینی شده‌اند. ولی اگر در هر صورت مضامینی به نظر کاربر مناسب نمی‌آیند، کاربر می‌بایست نظر خود را به کارتونت اعلام نماید. بدیهی است تصمیم گیری در خصوص ایجاد تغییر در مضامین به موجب قوانین در حیطه اختیارات کارتونت است.

- کاربر مجاز نیست اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد. در صورتی که کاربر اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد، مسئولیت هر گونه مشکلی که به واسطه این امر رخ دهد به عهده کاربر است.

- هر کاربر فقط مجاز به ایجاد یک شناسه کاربری می‌باشد.

- در صورت بروز شرایط فورس ماژور و خارج از کنترل همچون زلزله، سیل وغیره که قطع سرویس و ارایه خدمات را به همراه داشته باشد، قرارداد فیمابین کارتونت و کاربران تا رفع مشکل و وضعیت اضطراری به صورت معلق باقی می‌ماند و پس از بازگشت به شرایط عادی از سر گرفته می‌شود.

- هر کاربر کارتونت امکان نمایش تنها 1 پخش همزمان را خواهد داشت، یعنی چنانچه کاربری با بیش از یک IP اقدام به تماشای آنلاین فیلم نماید پیغام عدم نمایش فیلم را مشاهد خواهد نمود.

توافقنامه حاضر که به تایید سایت کارتونت و کاربر می‌رسد، از قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌کند . در صورت وجود ابهام در این شرایط با ایمیل support@cartoonet.ir با ما در تماس باشید.

برای بهره مندی کامل از سرویس های کارتونت به حساب کاربری در کارتونت نیاز دارید. برای حفاظت از حساب کاربری خود در کارتونت، رمزتان را فاش نکنید. شما مسئول اتفاقاتی هستید که در حساب کاربری شما در کارتونت یا از طریق آن رخ می دهد (مثلاً خریدهایی که انجام می شود). سعی کنید از رمز حساب کاربری کارتونت خود در برنامه های دیگر استفادۀ مجدد نکنید. اگر متوجه شدید به واسطۀ استفادۀ شما از سرویس های کارتونت از رمز یا حساب کاربری یا هر گونه اطلاعات شخصی دیگر از قبیل شمارۀ تلفن یا اطلاعات حساب های بانکی تان استفادۀ غیرمجاز می شود، از طریق بخش پشتیبانی با ما تماس بگیرید.